Rozliczenie PIT 2018

Pobierz darmowy program
PIT 2018
Program jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Program PIT 2018 jest:

- bezpieczny - posiada
  rekomendację PTE
- przyjazny w obsłudze
- sprawdzony (skorzystało z niego
z powodzeniem ponad 16.000.000 podatników)

Darmowy Program PIT 2018

Udostępniając Państwu bezpłatny program do rocznego rozliczenia podatkowego PIT 2018, prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji NADZIEJA.

Fundacja NADZIEJA jest Organizacją Pożytku Publicznego; działa od 2004 r.

Środki uzyskane w ramach 1% podatku służą na wsparcie programu pomocy stypendialnej,
dla wyjątkowo utalentowanych i wartościowych dzieci z biednych rodzin.

Dzieci te żyją w skrajnie trudnych warunkach materialnych, gdzie miesięczny dochód na członka rodziny często nie przekracza 150 zł. Pomimo tego, nasi stypendyści nie tylko wzorowo się uczą, ale także angażują się w życie szkoły, biorą udział w lokalnej działalności społecznej oraz kulturalnej.

Stypendium dla tych wspaniałych dzieciaków to nie tylko pomoc finansowa, ale także motywacja do przezwyciężania trudności dnia codziennego i dalszej pracy w celu realizacji marzeń.

Przyznawana pomoc to nie tylko wyrównywanie szans.
To najlepsza inwestycja w kapitał polskiego społeczeństwa.

1% Państwa podatku to szansa dla wielu młodych ludzi na zdobycie wykształcenia, rozwinięcie własnych zdolności i posiadanego potencjału, na życie w godnych warunkach i na lepszą przyszłość.

Fundacja NADZIEJA pomaga również osobom bezrobotnym i ich rodzinom w zakładaniu własnych firm oraz udziela pomocy SOS osobom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji materialnej oraz pomocy w skrajnych przypadkach losowych (np. pożaru).
Odwiedź stronę Fundacji

strona główna | księgowy radzi | ulgi i odliczenia | 1 % podatku